• agencja reklamowa zielona góra
  • drukarnia zielona góra
  • gadżety reklamowe zielona góra

O nas

Lubimy naszą pracę i naszych Klientów. Działamy z pasją i zangażowniem, czerpiąc radość ze spraw, które przynosi każdy dzień. Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, a znalezienie rozwiązania sukcesem. W zakresie współpracy i relacji, staramy się dawać od siebie to, o czym myślimy, że jest najważniejsze. A co to jest? Przekonajcie się sami!

Specjalizujemy się w sprzedaży szeroko rozumianych produktów reklamowych. Realizujemy indywidualne zamówienia, korzystając z własnych pomysłów, kontaktów i poszukiwań, stąd wiele naszych realizacji to produkty nieszablonowe, stworzone od podstaw, które silnie wpływają na odbiorców.

Nasze marki

HIGIENICZNI.PL to strona poświęcona produktom reklamowym o przeznaczeniu: medycznym, kosmetycznym i higienicznym, które stanowią doskonałe nośniki reklamy i z powodzeniem znajdują swoje miejsce w gabinetach lekarskich, w biurach oraz domach Klientów. Nasza oferta dedykowana jest do szerokiej grupy podmiotów o zróżnicowanym charakterze branżowym. Wiele produktów, na przykład chusteczki higieniczne, posiada uniwersalne – reklamowe przeznaczenie. Ofertę stanowią wysokiej jakości produkty reklamowe o charakterze medycznym, higienicznym i kosmetycznym, przeznaczone do stosowania w życiu codziennym.

Zapraszamy do odwiedzenia witryny

higieniczni.jpg

E-GIFT.PL to nowoczesny sklep internetowy z gadżetami reklamowymi, dedykowany dla klientów biznesowych.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu

www.e-gift.pl